KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10378302
nr 1037 8302
Pastell
motiv med fåglar, signerad, 48x61
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:33:06
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)